fbpx

Diagnostika

SPOZNAJTE SVOJE TRÁVENIE A METABOLIZMUS

Špecializovaná diagnostika metabolizmu a trávenia

Komplexné diagnostické služby sú pre nás prvým krokom k analýze zdravotného stavu našich klientov. Vďaka tomu dokážeme spoznať podrobnú anamnézu klienta a pripraviť skutočne personalizované výstupy.

Zahraničné laboratória

Spolupracujeme iba so špičkovými zahraničnými laboratóriami.

Personalizovaný prístup

Odborné konzultácie analýz sú pridanou hodnotou našej diagnostiky.

Personalizovaná medicína vyžaduje personalizovaný prístup. Každý klient od nás dostáva maximum času a priestoru. Veríme, že iba individuálnym prístupom môžeme vybudovať skutočnú dôveru medzi klientom a jeho lekárom.

4 druhy

diagnostík a analýz

PERSONALIZOVANÁ MEDICÍNA NA MIERU KLIENTOVI

Dietológia a výživa
s individuálnou diagnostikou

Špecializované diagnostiky slúžia našim lekárom a špecialistom na stanovenie anamnézy klienta a  ďalšie kroky pri liečbe a zostavovaní komplexných dietologických programov. Vhodná je pre všetky typy klientov a diagnóz, vrátane:

 • klienti s kombináciou diagnóz
 • ľudia s výživovou nerovnováhou
 • preťažení podnikatelia
 • civilizačné ochorenia aktívnej generácie
 • aktívni a vrcholoví športovci
 • stresové manažérske pozície

Rezervujte si termín na diagnostiku u nás ešte dnes. REZERVOVAŤ TERMÍN

Objednajte sa telefonicky

+421 948 521 301

ALEBO

Prostredníctvom e-mailu

[email protected]

Dohodnite si termín konzultácie ešte dnes – REZERVÁCIA TERMÍNU KONZULTÁCIE

Ceny a varianty ponúkaných diagnostík a testov

V našej ambulancii má klient možnosť absolvovať niekoľko rôznych špecializovaných diagnostických testov. Konkrétnu diagnostiku odporúčame vždy po konzultácii a vyhodnotení vstupných informácií.

Laboratórne vyšetrenia
CENA OD 30 €

Vstupná laboratórna diagnostika je základným východiskovým bodom pre výživové poradenstvo a dietologické programy.

Potravinové intolerancie
CENA 300 €

Diagnostika potravinových intolerancií zahŕňa testovanie, analýzu výsledkov a spracovanie výstupov, vrátane konzultácie s lekárom.

Analýza črevného mikrobiómu
CENA 350 € - 700 €

Mikrobióm čreva pozostáva z 3 krokov – odber a analýza vzorky, spracovanie výsledkov, výstupná konzultácia s lekárom.

Lifestylové genetické testy
CENA 250 € - 400 €

Genetické testy slúžia na určenie celkového fungovania organizmu, vrátane analýzy metabolizmu, športovej výkonnosti či zdravia pokožky.

Rezervácia na konkrétny dátum a čas

Rezervujte si termín konzultácie
bez čakania

  Profesionálna personalizovaná medicína

  AKO PRACUJEME

  Diagnostika prebieha v našej ambulancii, podľa vopred pripravených a otestovaných postupov. Vďaka tomu vieme klientom presne komunikovať každý krok a celý postup.

  01
  V závislosti na type diagnostiky prebieha odber buď v ambulancii, alebo doma, s následným doručením do ambulancie.
  02
  Štandardná doba spracovania výsledkov je 1-5 týždňov, v závislosti na vybranej špecializovanej diagnostike.
  03
  Výstupy z diagnostiky konzultujeme s klientom vždy odborne a zrozumiteľne, prostredníctvom lekára alebo špecialistu.

  Teší nás každý spokojný klient

  Spokojní klienti o našich službách

  Profesionálny a hlavne ľudský prístup pri riešení mojich zdravotných problémov. Vrele odporúčam pre všetkych, čo si nevedia dať rady so svojím zdravím. Symptomedica je prosto super. Kade chodím tade, chválim. (Anna Z.)

  Anna Z.

  V tejto ambulancii nemusíte mať strach “z bielych pláštov.” Prijemný a ústretový prístup Vás zbaví akéhokoľvek strachu. Profesionalita, odbornosť, milí ľudia na jednom mieste. Ak potrebujete pomoc, určite hľadajte Symptomedicu. (Zuzana F.)

  Zuzana F.

  Ďakujeme celému tímu Symptomedica za starostlivosť. Majú senzačný prístup, človek nemusí mať strach a hlavne si je istý, že pre svoje zdravie urobil správu vec. Boli sme na vyšetrení s 3-ročnou dcérkou, prístup aj k deťom je perfektný, sú to profesionáli a každému, čo zvažuje, len odporúčame. (Bibiana S.)

  Bibiana S.

  Čo by vás mohlo zaujímať o diagnostike

  Najčastejšie kladené otázky

  V tejto sekcii nájdete najčastejšie odpovede na otázky k jednotlivým službám, ktoré dostávame od našich klientov.

  Služby našej ambulancie nemá zmluvné vzťahy so zdravotnými poisťovňami, pretože služby, ktoré poskytujeme nie sú rozsahu zdravotných úkonov hradených zo zdravotného poistenia. Naše služby sú nadštandardné a teda presahujú rámec klasickej medicíny. Klienti si analýzy, testy ako aj konzultácie uhrádzajú sami, ako samoplatcovia.

  Platba za služby prebieha v deň vyšetrenia a to buď hotovosťou, prevodom na účet, alebo jednoduchým a rýchlym načítaním QR kódu z faktúry. Platobný terminál v ambulancii nie je k dispozícii a platba kartou preto bohužiaľ zatiaľ nie je možná.

  Klientom sa vždy snažíme poskytnúť najvhodnejší a najskorší termín. Zvyčajne to býva do niekoľkých dní od žiadosti o termín.

  Klienti majú k dispozícii niekoľko ciest, ako si dohodnúť termín – e-mail, kontaktný / rezervačný formulár na stránke, prípadne telefonát do ambulancie. Termín je z našej strany vždy záväzne potvrdený, aby mal klient istotu vyhradeného času.

  U nás v Symptomedica má každý klient svoj vlastný termín, čo znamená, že klient nečaká v čakárni plnej ďalších ľudí a často nečaká vôbec. Dohodnuté termíny sa snažíme dodržať s rezervou 10 minút. Pravdupovediac, najviac času v našej čakárni trávi zvyčajne doprovod klienta.

  Nie nemusíte. Môžete raňajkovať, prípadne užiť svoje predpísané medikamenty. Pred testom na potravinové intolerancie nemusíte vynechávať či zaradiť potraviny do jedálnička. Jediné obmedzenie je pri odbere slín na genetickú DNA analýzu. Pred týmto odberom (výterom z ústnej dutiny) nesmiete hodinu jesť, piť, fajčiť, žuť žuvačku alebo si čistiť zuby.

  Nie, žiadne odporúčanie na naše špecializované vyšetrenia nepotrebujete a teda nie je potrebné žiadať  svojho praktického lekára o výmenný lístok.

  Záleží od druhu testu. Výsledky krvných testov sú hotové do 1-2 týždňov, analýza mikrobiómu trvá v priemere 2-3 týždne a DNA analýza vašich génov približne 40 dní.

  Na webovej stránke nájdete všetky potrebné informácie o diagnostikách, ktoré v našej ambulancii riešime a testoch, ktoré pri nich využívame. Rovnako tak je ku každej službe priradený špecialista, ktorý danú službu vykonáva.
  Na základe týchto informácií si môžete vybrať, ktorá diagnostika je pre vás prijateľná respektíve ku ktorému odborníkovi by ste sa radi objednali. Ak sa však stále cítite neisto, alebo by ste výber a vhodnosť vyšetrenia radšej nechali na naše posúdenie, neváhajte sa na nás obrátiť priamo. Spoločne si prejdeme vaše subjektívne symptómy a stanovíme následné kroky.

  Priamy kontakt medzi lekárom a klientom je samozrejme najideálnejší. Ak nás však z akýchkoľvek dôvodov nemôžete navštíviť osobne, máme pre vás zabezpečené všetko tak, aby ste mohli využiť naše služby aj bez osobnej návštevy u nás.

  Mikrobióm čreva

  Komplexná analýza mikrobiómu a priepustnosti čreva má v našej ambulancii formu genetickej alebo ne-genetickej analýzy. Pre našich špecialistov a lekárov slúži na stanovenie ďalšieho personalizovaného postupu.

  Výživa a dietológia

  Výživa a dietológia predstavuje v našej ambulancii súbor niekoľkých samostatných služieb. Vďaka nim vieme každému klientovi nastaviť komplexný personalizovaný výstup na mieru jeho zdravotného stavu, požiadavkám a potrebám.

  Naša ambulancia vám ako prvá a jediná na Slovensku prináša skutočne komplexný a personalizovaný prístup v oblasti nutrigenomiky. Zabezpečujeme celý proces od dodania DNA testu, cez odborné konzultácie a stanovenie ďalšieho postupu.