fbpx

Referencie

Referencie našich klientov

Služby, aké nenájdete na každom rohu

Referencia Lucie Javorčekovej,
najznámejšej slovenskej instagramovej modelky

Symptomedica je
nový level zdravotnej starostlivosti

Symptomedicu som vyhľadala na základe referencie z môjho okolia, ktoré s nimi malo vynikajúce skúsenosti. Dlhodobo som riešila zdravotné komplikácie s trávením, únavou a vonkajšími prejavmi ako podráždenou pleťou. Pri mojej práci je zdravie, krása, ale predovšetkým pocit, že sa cítím zdravá a v pohode nevyhnutnosť. Zároveň však chcem a potrebujem byť fit aj kvôli svojej rodine. V tejto ambulacii ma prvykrát niekto skutočne vypočul, vnímal a zároveň dokázal odborne posúdiť moj stav.

V Symptomedice sa na moje problémy pozreli komplexne. Nehľadali iba konkrétne príčiny, ale vnímali moje zdravie ako celok, na ktoré má dopad všetko dokopy – strava, životný štýl, stres i zistené intolerancie. Tento tím odborníkov môžem odporúčať všetkým, ktorí považujú zdravie za svoju životnú prioritu.

Naši spokojní zákazníci

Teší nás každý spokojný klient

Profesionálny a hlavne ľudský prístup pri riešení mojich zdravotných problémov. Vrele odporúčam pre všetkych, čo si nevedia dať rady so svojím zdravím. Symptomedica je prosto super. Kade chodím tade, chválim. (Anna Z.)

Anna Z.

V tejto ambulancii nemusíte mať strach “z bielych pláštov.” Prijemný a ústretový prístup Vás zbaví akéhokoľvek strachu. Profesionalita, odbornosť, milí ľudia na jednom mieste. Ak potrebujete pomoc, určite hľadajte Symptomedicu. (Zuzana F.)

Zuzana F.

Ďakujeme celému tímu Symptomedica za starostlivosť. Majú senzačný prístup, človek nemusí mať strach a hlavne si je istý, že pre svoje zdravie urobil správu vec. Boli sme na vyšetrení s 3-ročnou dcérkou, prístup aj k deťom je perfektný, sú to profesionáli a každému, čo zvažuje, len odporúčame. (Bibiana S.)

Bibiana S.

Rezervujte si svoj termín ešte dnes

Skúsenosti s našimi lekármi

Naši odborníci sú tu vždy pre vás

Karol Džupa Symptomedica

MUDr. Karol Džupa, CSc.

Skúsenosť klienta

Pán doktor je skutočná odborná kapacita. Všetky moje otázky, ktoré vďaka dlhotrvajúcim tráviacim ťažkostiam už mám naštudované, zodpovedal do detailov. Prešiel celú moju anamnézu a navrhol riešenia, vďaka ktorým mám opäť pocit, že žijem normálny plnohodnotný život. Maximálne odporúčam.

Marián, Bratislava

Eva Smíšková symptomedica referencie

MUDr. Eva Smíšková

Skúsenosť klienta

Moje problémy s trávením a nešpecifikované bolesti brucha, spolu s histamínovou intoleranciou pani doktorka indentifikovala a vyriešila veľmi priateľsky a zároveň odborne. Ďakujem a vrelo odporúčam každému, kto už vyskúšal všetky možné vyšetrenia bez konkrétneho výsledku.

Jana, Bratislava