fbpx
  • Otváracie hodiny: Po - Pia: 09:00 - 15:00
Čo hľadáte?

Špecialisti na mikrobióm, výživu a nutrigenomiku Odborné vysoko špecializované služby zamerané na tráviace
problémy, civilizačné ochorenia a genetické analýzy.
Naša ambulancia Spoznajte náš tím

Služby

PROFESIONÁLNE MEDICÍNSKE SLUŽBY

Vyberte si z našej ponuky služieb

Naše portfólio služieb pokrýva kompletne celý proces starostlivosti o klienta, vďaka čomu dokážeme naše výstupy personalizovať na mieru vašim potrebám.

Komplexná a kvalitná diagnostika každého klienta je vstupnou bránou k hĺbkovému poznaniu jeho aktuálneho zdravotného stavu. Výstupy z takejto diagnostiky sú zároveň východiskovým bodom pre akékoľvek ďalšie kroky pri liečbe a prevencii.

Komplexná analýza mikrobiómu a priepustnosti čreva má v našej ambulancii formu genetickej alebo ne-genetickej analýzy. Pre našich špecialistov a lekárov slúži na stanovenie ďalšieho personalizovaného postupu, či už pri prevencii, optimalizácii, alebo liečbe.

Výživa a dietológia predstavuje v našej ambulancii súbor niekoľkých samostatných služieb. Vďaka nim vieme každému klientovi nastaviť komplexný personalizovaný výstup na mieru jeho zdravotného stavu, požiadavkám a potrebám.

Naša ambulancia vám ako prvá a jediná na Slovensku prináša skutočne komplexný a personalizovaný prístup v oblasti nutrigenomiky. Zabezpečujeme celý proces od dodania DNA testu, cez odborné konzultácie, až po nastavenie ďalších krokov.

Dlhodobá starostlivosť o klienta v našej ambulancii má podobu komplexných dietologických programov. Zameriavame sa v nich na individuálne terapeutické diéty, optimalizáciu hmotnosti, úpravu a manažment stravovania, či nastavenie vyváženého životného štýlu.

Rezervujte si termín/konzultáciu

Urobíme všetko preto, aby sme pre vás našli čo najviac vyhovujúci najbližší termín.

NAHLIADNITE DO ZÁKULISIA NAŠEJ AMBULANCIE

Ako to u nás funguje

Personalizovaná medicína vyžaduje personalizovaný prístup. Každý klient má u nás maximum času a priestoru. Veríme, že iba individuálnym prístupom môžeme vybudovať  skutočnú dôveru medzi klientom a jeho lekárom.

01
Vstupná konzultácia
Pri prvom kontakte spracujeme úvodnú analýzu zdravotného stavu klienta.
02
Odber vzoriek
Po výbere vhodných testov dohodneme s klientom odber vzoriek.
03
Vyhodnotenie testov
Po doručení výsledkov testov prebieha dôkladné interné vyhodnocovanie našim lekárskym tímom.
04
Konzultácia výsledkov
Klientovi výsledky jeho testov vždy komunikujeme prostredníctvom individuálnej konzultácie.
05
Personalizované odporúčania
Po individuálnej konzultácii dôsledne spracujeme výsledky testov klienta do personalizovaných odporúčaní, a to presne na mieru.
06
Dlhodobá starostlivosť
Našim klientom poskytujeme aj možnosť priebežnej starostlivosti pod profesionálnym dohľadom lekára.

Neuveriteľný individuálny prístup, ústretovosť, ale hlavne chuť pomôcť a vyriešiť problém.

Som veľmi rád, že sa mi podarilo dostať do Symptomedicy a že som mal možnosť spolupracovať s ľuďmi, ktorí vedia čo robia. Odborníkov na slovo vzatých je v dnešnej dobe naozaj ťažko nájsť. Po prvej návšteve s mojou manželkou som vedel, že sme na správnom mieste. Som veľmi rád, že môžem s nimi spolupracovať, pretože je to pre mňa veľká pocta.

Každému odporúčam zveriť sa týmto ľuďom do rúk, pretože neexistuje problém, ktorému by neprišli na kĺb.

Maroš Molnár
Profesionálny kondičný tréner