fbpx

Ambulancia

Spoznajte nás

Vitajte v našej ambulancii Symptomedica

Symptomedica je súkromná interná ambulancia špecializovaná na prevenciu a podpornú liečbu civilizačných ochorení, mikrobióm, výživu a nutrigenomiku. Náš tím špecialistov tvoria odborníci na črevný mikrobióm, spolu s lekármi, ktorí dlhodobo patria medzi špičku vo svojich oboroch.

Lekársky tím špecialistov

Náš tím tvoria vysoko kvalifikovaní lekári špecialisti s bohatou praxou.

Špičkové zahraničné laboratóriá

Našimi partnermi sú najkvalitnejšie európske laboratória.

Spolupracujeme iba s renomovanými zahraničnými laboratóriami a naše výstupy tvoria komplexné a zrozumiteľné odporúčania pre zlepšenie stavu. Komplexná starostlivosť začínajúca hĺbkovou analýzou, cez odborné konzultácie s osobným individuálnym prístupom, až po zrozumiteľné výstupy a odporúčania.

100 %

Personalizovaná medicína

V našej ambulancii považujeme potrebu individuálneho prístupu ku každému klientovi za základ správnej diagnostiky a určenia diagnózy. Iba tak vieme klientovi následne poskytnúť skutočne personalizovaný výstup a liečbu.

Časový manažment je základom pre dostatok priestoru na komunikáciu lekára a klienta. Každého klienta objednávame na presný termín a čas. Vďaka tomu vieme zároveň zabezpečiť minimalizovanie kontaktu s ďalšími ľuďmi.

Uvedomujeme si aktuálnu situáciu a chceme v našej ambulancii klientom poskytnúť maximálne bezpečie. Samozrejmosťou je preto pravidelná dezinfekcia priestorov ambulancie. Hrozby v podobe vírusu COVID-19 sa tak u nás nemusíte obávať.

FOTOGALÉRIA PRIESTOROV AMBULANCIE SYMPTOMEDICA

Prijmite pozvanie do našich priestorov

Radi vás u nás privítame

Spoznajte nás osobne